Tamirat Hizmetlerimiz kapsamında sizler için sunmuş olduğumuz çözüm odaklı projeler ile hayalini kurduğunuz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Ev veya ofis ile diğer tüm yaşam alanlarınız kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde yıpranabilmektedir. Ya da farklı bir alana dönüştürmek için tamirat yaptırmanız gerekebilir.

Yaşantınızı sürdürdüğünüz yapıların ihtiyacı olan tamirat işleri için profesyonel bir hizmet alabilmek adına Asev mimarlık firmamız ile görüşebilirsiniz. Uzman kadromuz ve mimar ekibimiz sayesinde yaşam alanlarınızın tamirat işleri mimari bir dokunuş ile gerçekleşmektedir.

Yenilikçi ve modern bir anlayış ile gerçekleştirdiğimiz tamirat hizmetimiz ile daha konforlu ve işlevsel yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Tamirat Hizmeti

Yaşantınız içerisine dahil olan tüm yapıların dönem dönem tamirat işlemlerine ihtiyacı olabilir. Gerek kullanımdan kaynaklı gerekse hava şartları veya dış etkenlerden dolayı olarak binanız hasar görmüş olabilir.

Hem dış hem de iç tamirat gereksinimleri için profesyonel olarak tamirat hizmeti sunan Asev mimarlık firmamız ile görüşebilirsiniz. Hangi alanda olursa olsun yapılar ile ilgili olan tamirat ihtiyaçlarınızda uzman ve donanımlı kadromuzla sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Asev Mimarlık: Ev Tamiratları

Asev mimarlık olarak en çok gerçekleştirimiz hizmetlerimiz içerisinde ev tamiratları yer almaktadır. Evinizin herhangi bir nedenden dolayı hasar görmesinin yanı sıra istediğiniz küçük değişikliklerden dolayı tamirat hizmetimize ihtiyacınız olabilir.

Ev tamiratları genel olarak evin bütünü ilgilendiren işlemler değildir. Sadece sorunlu olan bölgenin evin bütünlüğünü bozmayacak şekilde tamir edilmesi ile tamamlanan projelerimiz tamirat hizmetimiz içerisinde yer almaktadır. Evinizdeki onarım gerektiren yerleri yaptırmanız evinizin uzun ömürlü olması açısından da oldukça önemlidir.

Asev mimarlık firmamız ile görüşmeniz neticesinde mimarlarımız ev tamiratı talebinize bağlı olarak keşif işleminin ardından gerekli işlemlere başlamaktadır. Ev tamiratı için en sık talep edilen hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Zeminler
  • Tavanlar
  • Çatı
  • Mutfak ve banyo ile ilgili tamirat işlemleri

Evinizde tamirat yaptırmak için dilerseniz tek bir bölge için dilerseniz pek çok oda ve alan için Asev mimarlık firmamız ile görüşebilirsiniz.

Mimari Tamirat Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?

Tüm yaşam alanları ile ilgili yaşadığınız sorunları Asev mimarlık kadromuz ile kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Hem ofis ve iş yerleri hem de evler ile diğer tüm yapılarda gereksinim duyduğunuz tamirat ve tadilat işlemleri için bizler ile görüşebilirsiniz. Mimari tamirat hizmetlerimiz içerisinde en sık yapmış olduğumuz uygulamalarımızı sizlerle paylaşmak isteriz.

Zemin Tamiratı

Asev mimarlık olarak her türlü izolasyon ve zemin tamiratı ile ilgili profesyonel olarak tamirat hizmeti sunmaktayız. Hasar görmüş olan zemin döşemeleri, seramikler veya fayansların yeniden düzenlenmesi için mimari bir destek almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Zemin sağlamlığının kontrol edilmesi ile başlayan tamirat hizmetimiz alanın bütünlüğünü bozmadan tamamlanan proje ile sonlanmaktadır. Sadece görsellik açısından değil konforlu ve sağlıklı bir kullanım sunacak olan malzemeler ile zemin tamiratı hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Tavan ve Çatı Tamiratı

Tamirat hizmetimizde en çok yer verdiğimiz sorunlardan biri de tavan ve çatı tamiratı ihtiyaçlarıdır. Yapıların en çok hasar gören alanları içerisinde yer alan tavan ve çatı bölümleri profesyonel şekilde tamir edilmelidir. Bu alanda yapılacak eksik bir tamirat işlemi ileride daha büyük sorunları yaşamanıza neden olabilir.

Daha fazla sorun daha fazla masrafı da beraberinde getirebilir. Bu gibi bir durum ile karşılaşmamak için sizler de tavan ve çatı tamiratı için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Asev Mimarlık Garantisi İle Tamirat Hizmetleri

Yaşam alanlarınıza iyi bakmanız demek sizin de sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşamaya devam etmeniz demektir. Bizler de Asev mimarlık olarak tüm yaşam alanları ile ilgili talepleriniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Bütçenizi sarsmadan kaliteli tamirat hizmeti almak için Asev mimarlık firmamız ideal bir seçim olacaktır.

Uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz mimarlık hizmetleri içerisinde sunduğumuz tamirat alanında da pek çok başarılı projede yer aldık. Yapılarınıza daha fazla değer katmak için tamirat işlerinizde işinizi şansa bırakmamalısınız.

Mimarlarımız eşliğinde yapılacak olan tamirat hizmetlerimiz sayesinde hem sorunlarınız giderilmekte hem de yapılarınızda yenilenme yapılmaktadır. Modern ve estetik bir bakış açısı ile tamirat hizmeti sunan Asev mimarlık ailemize katılabilir ve tüm yaşam alanlarınızdaki sorunları çözmek üzere bizlere bırakabilirsiniz.

Hotline
+905444930136