Asev Mimarlık ailemiz bünyesinde sunulan peyzaj mimarlığı hizmetimiz profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekledir. Sadece evler için değil kamu kuruluşları, oteller ve benzeri iş yerleri için de peyzaj mimarlığı hizmet talebi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Peyzaj mimarlığı genel olarak mühendislik ve mimari tüm unsurları içerisinde barındıran bir çalışma alanıdır. İç mekânların tasarımı kadar dış mekan tasarımının da önemli olduğunu her zaman savunmaktayız. Buna bağlı olarak da dış mekan tasarımları ile ilgili deneyimli ve uzman kadromuz ile peyzaj mimarlığı hizmetimize devam etmekteyiz.

Peyzaj Mimarlığı Nedir?

Çevremizdeki tüm yapıların dış mekan düzenlemeleri ile ilgili peyzaj uygulamalarına ihtiyaçları vardır. Bir mekanın daha albenili ve çekici görünmesi için gerekli olan peyzaj uygulamaları için Asev mimarlık firmamızı tercih edebilirsiniz. Çevre dostu ve kullanışlı alanlar oluşturmak konusunda oldukça önemli bir yere sahip olan peyzaj mimarları şehir şekillenmesi ile ilgilenmektedirler. Çevre düzenlemesi olarak da özetlenebilen peyzaj mimarlığı hizmeti belirlenen alanlar ile sınırlı kalabilmektedir. Ayrıca yapılar ile uyumlu projelerin geliştirilmesi açısından da peyzaj düzenlemesinin profesyonel olarak yapılmasına dikkat edilmelidir.

Asev mimarlık olarak yaşam alanlarının ve diğer tüm yapıların daha kullanışlı olmasını sağlar. Çevre ile uyumlu olabilmesi adına profesyonel peyzaj mimarları ile birlikte çalışmaktayız. Özellikle İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde alışveriş merkezleri, kurumlar, hastane ve otellerin peyzaj düzenlemelerinde muhteşem projeleri hayata geçirmenin gururunu yaşamaktayız. Sizler de dilerseniz iş yeriniz veya eviniz le ilgili yaptırmayı düşündüğünüz peyzaj düzenlemesi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Peyzaj Mimarlığı Hizmeti İçerisinde Neler Yapıyoruz?

Asev mimarlık olarak siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz peyzaj düzenlemesi hizmetimiz profesyonel olarak gerçekleşmektedir. Kurum yeşil alan düzenlemesi dışında villa bahçesi düzenlemesi ve site içi düzenlemeler de yapmış olduğumuz projeler içerisinde yer almaktadır. Hastane ve alışveriş bahçeleri yanı sıra tüm yeşil alan düzenlemeleri için sizler de Asev mimarlık firmamızı tercih edebilirsiniz.

Peyzaj düzenlemelerinde mimarlarımız tarafından tercih edilen tüm bitkiler dünya standartlarına uygun olarak seçilmekte ve yerleştirilmektedir. Her bir bitkinin sertifikalı olduğunu ve hizmet kalitesi standartlarına da uygun olduğunu belirtmek isteriz. Peyzaj mimarlığı alanında oldukça tecrübeli ve donanımlı bir mimarlık ekibi ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bunun yanı sıra kaliteli malzemeleri birleştirerek alana uygun tasarımlar da ilk olarak dijital ortamda hazırlanmaktadır. İstemiş olduğunuz bahçe dizaynını hayata geçirebilmek adına tüm talep ve beklentilerinizi de mimarlarımız değerlendirmektedir. Hazırlamakta olduğumuz projelerimiz peyzaj alanında uzmanlaşmış mimarlarımız tarafından hayata geçirilmektedir. Animasyon teknolojisi kullanılarak sizlere sunulan projelerimiz ile gerçekçi tasarımları değerlendirebilirsiniz.

Asev Mimarlık İle Profesyonel Peyzaj Hizmeti

Peyzaj mimarlığı hizmeti insanların daha konforlu ve rahat bir şekilde yaşamalarına olanak sunacak çevre düzenlemesini kapsamaktadır. Doğal dengenin her zaman korunması Asev mimarlık firması olarak ilk hedefimizdir. Alanın büyüklüğüne uygun ve doğa ile iç içe bir mekan tasarımı için sizler de peyzaj mimarlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İnsanların yaşamış oldukları çevreye saygı duyabilmeleri adına her daim doğal mekanlar oluşturmaya dikkat etmekteyiz. Firma bünyemizde çalışmalarını sürdüren peyzaj mimarı arkadaşlarımız ise doğadan uzaklaşmanızın önüne geçmek için en uygun tasarımları sizlerle buluşturmaktadır.

Peyzaj Mimarlığının Amacı Nedir?

Peyzaj mimarı olan kişiler şehir yaşantısı içerisinde doğanın güzelliklerinin kaybolmasının önüne geçmek adına düzenlemeler yapmaktadır. Şehir içindeki binaların arasında çevreye uygun ve yeşil alanı koruyacak ve daha fazla ön plana çıkartacak şekilde uygun projeler hazırlamaktadırlar. İnsanların yaşamlarını sürdürdükleri her alan için peyzaj düzenlemesi gereklidir. Doğanın korunması adına oldukça önemli bir çalışma alanı olan peyzaj mimarlığı mimari yapıların doğa ile iç içe ve uyumlu olması için çalışmaktadır.

Özgün Peyzaj Tasarımları

Peyzaj mimarlığı sadece bahçe düzenleme hizmeti olarak algılanmamalıdır. Özellikle özgün tasarımlar ile mekana en uygun çevre düzenlemesi için profesyonel bir ekip ile birlikte çalışması gerekmektedir. Tecrübeli bir ekip ile birlikte sürdürülen çalışmalar sayesinde uzun süreli canlılığını koruyan dış çevre düzenlemeleri yapılabilmektedir.

Keyif verici bahçe ve dış mekan tasarımlarında seçiminizi Asev mimarlık peyzaj mimarlığından yana kullanabilirsiniz. Bölgede yetişmek için en uygun bitkilerin seçimi ve yerleşiminden aydınlatmaya kadar tüm detaylar üzerinde profesyonel olarak durulmaktadır.

Konsepte Uygun Peyzaj Tasarımları

Peyzaj uygulamalarında önemli olan yapı ve çevre ile uyumlu tasarımlar ortaya çıkartabilmektir. Bunun için peyzaj mimarlarımız çevre incelemesi yaparak en uygun projenin hazırlanması konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Doğru yöntemler ile küçük ve dar alanların bile daha işlevsel kullanıma ve göz alıcı görünüme sahip olması sağlanabilmektedir.

Ancak dış mekanlarda ve bahçelerde bu etkiyi görebilmek için uzman peyzaj mimarları ile çalışmak gerekir. Sizler de yaşam alanlarınıza değer katacak peyzaj uygulamaları için Asev mimarlık firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Her mevsim canlı ve yemyeşil alanlara sahip olabilmek adına tecrübeli ve uzman peyzaj mimarlarımız ile görüşebilir ve tasarım ve düzenlemeler ile ilgili hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hotline
+905444930136