Onduline Çatı Yapımı

Onduline Çatı Yapımı hizmetimizin tüm ayrıcalıklarına sahip olmak için sizler de Asev mimarlık ailemize katılabilirsiniz. Gelişen teknolojinin de sunmuş olduğu tüm ayrıcalıkları sizlere sunan uzman mühendis ve mimar arkadaşlarımız sayesinde konforlu yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Çatı yapım hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen firma olan Asev mimarlık firmamız onduline çatı yapımı konusunda da oldukça iddialıdır.  Tüm yaşam alanları için en uygun çatı tasarımlarını bulabileceğiniz firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ve onduline çatı yapımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Onduline Çatı Nedir?

Uzun süreli kullanım sunan onduline çatı sistemleri en kötü hava şartlarında bile üstün performans sunabilmektedir. Yıllar geçse de renginde ve dokusunda herhangi bir bozulma olmadığı için en çok tercih edilen çatı kaplama malzemesi olarak bilinmektedir. Sizler de onduline çatı kaplama hizmetimiz için Asev mimarlık firmamızın sunmuş olduğu ayrıcalıklı fiyat teklilerinden yararlanabilirsiniz.

Hem su hem de güneşe karşı oldukça dayanıklı olan onduline çatı kaplama malzemesi oldukça dirençli olduğu için hemen hemen tüm yapıların çatılarında tercih edilmektedir. En yüksek dayanıklılığa sahip çatı malzemesi olarak tercih edilen onduline levhaları üstün bir teknoloji ile üretilmektedir.

Mükemmel bir su geçirmezliğe de sahip olan onduline çatı levhaları kesinlikle paslanma yapmaz ve küflenme gibi problemlerin yaşanmasına olanak sunmaz. UV ışınlarına karşı da korunaklı bir özelliğe sahip olmasından dolayı her coğrafyada kullanım için onduline çatı levhaları ideal bir seçim olabilmektedir.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra uzun süre bakım gerektirmediği için de ekonomik ve çevre dostu bir ürün olarak tanınmaktadır. Hafif yapısı sayesinde çatınızda kullanıldığında yapı için ek bir yük de oluşturmayacaktır. Isı yalıtım özelliğine sahip olarak üretilmesinden dolayı ek bir sisteme ihtiyaç duyulmadan kendiliğinden yalıtım özelliği sunabilmektedir.

Çatlama yapmayan yapısı dışında havadaki her türlü kimyasal maddeden de etkilenmemektedir. Çatı yalıtımı için de tercih edilebilecek en doğru ürün olarak sizler de firma garantimiz altında onduline çatı yapımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Onduline Çatı Hangi Yapılarda Kullanılır?

Onduline HR levhaları ile tasarlanan çatılar hemen hemen her türlü yapı için uygun olabilmektedir. Ancak en çok evler dışında ek binalar, garajlar veya kırsal bölgelerdeki yapılarda kullanıldığı bilinmektedir.

Yeni yapılan yaşam alanlarında da sıklıkla gördüğümüz onduline çatı sistemleri hem her türlü iklim şartlarına uygun olmasından dolayı hem de hafif ve ekonomik olduğu için tercih edilmektedir.

Yağmur, kar ve dolu gibi hava şartlarından dolayı olarak diğer çatı malzemeleri hasar görebilme, renginde değişiklik olabilmekte veya paslanabilmektedir. Ancak onduline çatı levhalarında bu sorunlardan hiçbir meydana gelmemektedir.

Onduline Çatı Kaplama Avantajları

Su geçirmezlik ve uzun süre dayanıklılık performansları açısından onduline çatı levhaları her daim bir adım öndedir. Son teknoloji ile üretilmiş olan bu özel levhalar sayesinde uzun yıllar bozulma meydana gelmeden çatınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Her yıl çatı tamiratı yaptırmak istemiyorsanız seçiminizi onduline çatı sistemlerinden yana kullanabilirsiniz. Genel olarak onduline çatı sistemleri organik elyaflar ile özel bir reçine malzemesinin birleşiminden oluşmaktadır. Bunun için de üstün bir su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ayrıca esnek bir yapıya sahip olduğu için hemen her çatı şeklinde uygun şekilden monte edilebilmektedir.

Üstün Su Geçirmezlik

Çatı malzemesi seçiminde en önemli konulardan birisi de su geçirmezlik özelliğidir. Diğer malzemeler ile onduline karşılaştırıldığı zaman en dayanıklı malzeme olarak ön plana çıkmaktadır. Onduline çatı sistemleri bu özelliği dolayısı ile fabrika ve tesisler için en ideal çatı sistemlerinden biridir. Su geçirmezlik özelliği onduline çatı siteminin daha uzun süre dayanıklı olmasını sağlayan en önemli özelliğinden biridir.

Hafiflik

Deprem bölgelerinde kullanım için uygun olan onduline çatı levhaları oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Kiremit veya diğer çatı malzemeleri ile bu açıdan kıyaslandığı zaman onduline çatı malzemesinin daha hafif olduğu görülmektedir. Bu özelliği sayesinde hem daha kolay monte edilebilmekte hem de kolay bir şekilde taşınabilmektedir.

Çevre dostu ve pek çok avantaja sahip olan onduline çatı yapımı için sizler de uzman bir kadroya sahip olan Asev mimarlık firmamızı tercih edebilişiniz. Ekonomik fiyat teklifleri sunan firmamız aracılığı ile yaşam alanlarınıza onduline çatı sistemlerini kazandırabilirsiniz.

Hotline
+905444930136