Asev mimarlık olarak siz değerli müşterilerimize mimarlık alanında profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile birlikte projelendirme ve uygulama hizmetlerimize devam etmekteyiz. Organize olarak sürdürmekte olduğumuz hizmetlerimizi yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile harmanlamaktayız. Daha konforlu ve modern yaşam alanlarına sahip olmanız için Asev mimarlık firması olarak yüksek hizmet kalitesi ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Mühendis ve mimar arkadaşlarımızın özverili ve disiplinli çalışma performansları sayesinde hayal ettiğiniz yapılara sahip olabilirsiniz. Asev mimarlık firmamız bünyesinde sadece sıfır yapı tasarım hizmeti verilmemektedir. Dekorasyon ve tadilat hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca çatı tasarımları ve izolasyon hizmetimiz sayesinde de tasarruflu ve fonksiyonel ev ve iş yerlerine sahip olabilirsiniz.

Profesyonel Mimarlık Anlayışı İle Yüksek Hizmet Kalitesi

Asev mimarlık ailesi olarak çalışma prensibimiz yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetidir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile hayal ettiğiniz ev ve diğer yapı tasarımları kısa sürede projelendirilmektedir. Bunun için gelişen teknolojiden de yararlanarak programlama yapmaktayız. Gerçekçi bir tasarım hazırlandıktan sonra sizlerin de onayı ile birlikte mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Söz konusu olan sizlerin ihtiyaçları ve istekleri olduğu için her daim talepleriniz bizler için yol gösterici olmaktadır. Mimarlık hizmetimizin her bir aşamasında sizler ile birlikte süreci yönetmekteyiz. Mimari hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilir ve danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Asev mimarlık firmamız İstanbul ve Ankara’da pek çok mimari yapıya imzasını atmıştır. Yaşam alanları ile ilgili her türlü ihtiyacınıza yanıt bulabileceğiniz Asev mimarlık ailemize sizler de katılabilirsiniz.

Mimari Hizmet Aşamaları

Yapı oluşturma için başladığımız projelerimizde ilk olarak şematik dizayn aşamasını gerçekleştirmekteyiz. Binanın istenilen şekilde oluşturulabilmesi için temel formu uzman mühendis ve mimar arkadaşlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Eskiz çalışmalarının da yer aldığı projelendirme aşamasında gerçekçi tasarımlar le hazırlanacak yapının görünümü önceden incelenebilmektedir. Kat planları dışında iç dekorasyon ve binanın cephe dizaynlarına kadar tüm detaylar proje içerisinde gösterilebilmektedir.

Hem mekanik hem de yapısal olarak istediğiniz yapının detaylarını sizler için hazırlamaktayız. Elektrik, sıhhi tesisat ve inşaat sahasının genel tanımı proje içerisinde sizlere sunulmaktadır. Özellikle bu aşamada eksiksiz bir tasarım ile yapının proje şeklinde hazırlanmasına dikkat etmekteyiz. Hazırlamış olduğumuz projemiz sizlerin onayına sunulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Garantili Mimari Hizmet

Konut oluşturma ve konut geliştirme hizmetlerimiz sayesinde sizleri yansıtan yapıları hazırlamaktayız. Hazırlamış olduğumuz proje ve tasarım sonrasında sizlerle birlikte konut iyileştirme aşamasını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca onayınız ile birlikte malzeme seçimi ve konut için en dayanıklı ve kaliteli ürün seçimi de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Asev mimarlık olarak bütçe dostu ve daha modern yapıları hazırlamak temel ilkemizdir. Bunun için proje sonrasında malzeme seçiminde kaliteli ancak ekonomik ürünlere yönelmekteyiz. Şık ve modern konsepte sahip yaşam alanları hazırlarken bütçenizi zorlamamak için ekip arkadaşlarımız titiz bir çalışma sürdürmektedir.

Asev Mimarlık İle Fonksiyonel ve Modern Yaşam Alanları

Mimar ve mühendis kadromuz üretkenlik ve tecrübe açısından her daim bir adım öndedir. Deneyimli bir ekip ile birlikte istediğiniz yaşam alanlarını sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte paralel olarak sürdürmekte olduğumuz yapı oluşturma sürecimizde özgün eserler ortaya koymaktayız. Her bir tasarımımız işlevsel ve modern yaşam alanlarını yansıtmaktadır. Katlı konutlar dışında, villa, dubleks, tek katlı veya iş yeri planlama ve oluşturma için sizler de Asev mimarlık firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Teknik yeterliliğe ve donanıma sahip olan ekibimiz sayesinde size en uygun projeler hazırlanmaktadır. Aklınızdaki tasarımları mimari bakış açısı ile daha da profesyonel bir hale getirmekteyiz. Tasarımdan sonra fiyat teklifimiz ile başlayan sürecimiz yapıların inşa edilip teslim edilmesi ile sonlanmaktadır. Hizmet öncesi ve sonrası Asev mimarlık ailemiz sizlerin yanınızda olmaya da devam etmektedir.

Sadece sıfır ev ve iş yeri tasarımlarında değil tadilat ve tasarım ile dekorasyon talepleriniz için de Asev mimarlık firmamızı arayabilirsiniz. Mimarlık firması ile çalışmanın ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Sizin için en uygun zaman aralığında hazırladığımız projelerimiz hayata geçirilmektedir. Sadece şık yapılar hazırlama konusunda değil fonksiyonel ve kullanışlı yapı tasarımları ile ilgili de oldukça iddialıyız.

Bütçenize Uygun Mimarlık Hizmetleri

Bütçenize Uygun Mimarlık Hizmetleri

Asev mimarlık olarak önceliğimiz müşterilerimizin zorlanmadan istedikleri yaşam alanlarına sahip olabilmesidir. Bunun için sizin bütçenize uygun şekilde hareket etmekteyiz. Sizin belirlemiş olduğunuz bütçe aralığı dışına çıkmadan hayal ettiğiniz eve sahip olmanız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Saha denetiminden resmi işlemlere ve yapı teslimine kadar yapılması gereken tüm işlerde ekip arkadaşlarımız sizin yerinize süreci takip etmekte ve yönetmektedir.

Anahtar teslim olarak sunmuş olduğumuz mimari hizmet için Asev mimarlık iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz sayesinde sizin için en uygun yapı tasarımları ve fiyatlar ile ilgili ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz. Konforlu ve kullanışlı evlere sahip olabilmek için Asev mimarlık en doğru seçimlerden biri olacaktır.

Hotline
+905444930136