Kiremit Çatı Aktarımı günlük yaşantımız içerisinde hemen her binada karşılaştığınız çatı türlerinden biridir. Hem oldukça pratik hem de estetik bir görünüm sunmasından dolayı kiremit çatı çeşidi sıklıkla tercih edilmektedir.

Ancak zaman içerisinde yağmur, rüzgar veya hava şartlarına bağlı olarak hasar görebilmektedir. Kiremit çatı aktarımı hizmeti sunan Asev mimarlık firmamız ile artık çatı aktarımı ile ilgili sorunlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz.

Kiremit çatı aktarımı hizmetimiz sayesinde yeniden düzenlenen çatınız daha modern bir görünüme kavuşabilmektedir. Ayrıca daha uzun ömürlü olan kiremit çatınızı hemen her hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Asev mimarlık bünyemizde pek çok farklı model ve boyuttaki kiremit çatı malzemeleri ile istediğiniz çatı sistemlerine sahip olabilirsiniz. Mimari çatı hizmetimiz kapsamında sunmuş olduğumuz kiremit çatı aktarımı hizmetimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kiremit Çatı Aktarma Nedir?

Kış ve yaz mevsiminde hava şartları sizler fark etmeseniz de kiremit çatıların hasar görmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda çatının konforunu ve sağlamlığını da riske atmış olabilirsiniz. Kırılan ve yapı olarak bozulan kiremitlerin zaman içerisinde değiştirilmesi ve yenilenmesi gerekebilir.

Kiremit çatı aktarımı hizmetimiz sayesinde artık çatılarda meyana gelen hasarlar kısa süre içerisinde giderilebilmektedir. Çatı aktarma hizmeti profesyonellik gerektirmektedir. Hem estetik açıdan görünümü bozmadan hem de sağlamlık yönünden yüksek performans sunacak sonuçlar elde edilmelidir. Aksi takdirde çatıdan su sızması veya aşırı ses ve soğuk gelmesi problemler ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Çatılar sadece evleri soğuktan korumazlar. Yaz mevsiminde güneşe karşı da binaların aşısı ısınmasının önüne geçmektedirler. Ancak hasar gören kiremitlerden kaynaklı olarak eviniz daha fazla ısınabilir. Bu durumun önüne geçmek için ise Asev mimarlık firmamız arayabilir ve kiremit çatı aktarımı hizmetimiz için ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

Kiremit Çatı Aktarımı Aşamaları

Kiremit çatı aktarımı işlemi belirli bir teknik sıralama ile gerçekleşmektedir. Özellikle profesyonel bir kadro ile yapılmayan çatı aktarımı işleminde sağlıksız sonuçlar elde edilebilmektedir. Kiremit çatı aktarımı için uygulanması gereken aşamalar şu şekilde sıralanabilir:

  • İlk olarak çatıdaki tüm kiremitlerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Sağlam olan kiremitler tespit edilerek hasar görenler bunlar içerisinden ayrılmaktadır. Bu şekilde tek tek kontrol edilerek çatıdaki tüm hasarın tespit edilmesi de sağlanabilmektedir.
  • Daha sonra kiremit çatı sistemi altında bulunan yalıtım örtüsünün yenilenmesi gerekmektedir. Hava şartlarından kaynaklı olarak sadece kiremitler değil yalıtım sistemi de hasar görmüş olacaktır. Yalıtım örtüsü yenilenerek çatıdaki izolasyonun daha yüksek verim ile çalışması sağlanabilmektedir.
  • Baca kenarları yanı sıra asansör bölümleri de izolasyonun tam anlamı ile sağlanabilmesi için detaylı olarak kontrol edilmektedir. Su sızıntılarının önlenmesi için çatıyı oluşturan tüm kiremitlerin tek tek kontrolünü yapılması oldukça önemlidir.
  • Kiremit çatı aktarımı için profesyonel bir ekip ile birlikte çalışan Asev mimarlık firmamızı tercih edebilirsiniz. Kiremit çatı aktarımında mimari bir dokunuş istiyorsanız sizler de Asev mimarlık ailemize katılabilirsiniz. Hem modern hem de ekonomik çözümleri bulabileceğiniz firmamız sayesinde yaşam alanlarınızın daha konforlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Kiremit Çatı Aktarma Hizmeti

Kiremit çatı aktarımı ile ilgili sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde uzman mimar ve mühendis arkadaşlarımız sizler için özel projeler hazırlamaktadır. Kiremit çatı aktarma fiyatları ve sunmuş olduğumuz hizmetimiz hakkında bilgi almak için Asev mimarlık firmamızı arayabilirsiniz.

Profesyonel kiremit çatı aktarma hizmetimiz kapsamında yaşam alanlarınızın için en uygun malzemeler tercih edilmektedir. Her çatıda aynı büyüklükte ve aynı kalitede kiremit kullanılmamaktadır.

Ayrıca yaşadığınız coğrafyanın şartlarına uygun kalitede kiremit seçmek de oldukça önemlidir. Bizler uzman ekip arkadaşlarımız ile evinizin veya iş yerinizin yapısına uygun özel kiremitleri tercih ederek projeler sunmaktayız. Bu sayede kiremit çatı aktarımı hizmetimiz sonucunda daha uzun ömürlü ve estetik görünüme sahip çatı sistemleri oluşturulabilmektedir.

Kiremit uygulamaları dışında çatının iç yalıtımının da sağlanabilmesi için çalışmalarımızı hassasiyet ile sürdürmekteyiz. Kiremit çatı aktarımı fiyatları kullanılacak olan malzemenin kalitesine ve çatının büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir.

Ayrıca çatı aktarımı sırasında mevcut kullanılan kiremitlerin hasar oranı da kiremit çatı aktarımı fiyatlarına etki eden en önemli faktörlerden biridir. Kiremit çatı aktarımı hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız Asev mimarlık ailemize katılabilir ve yaşam alanlarınıza modern bir dokunuş yapabilirsiniz.

Hotline
+905444930136