Yaşadığınız alanlara ya da çalıştığınız ortamlara en uygun tasarım ve estetiğe sahip tadilatı yaparken sizlerin tercihlerini de dikkate alıyoruz. İçinde bulunduğunuz ortamları sizlerin hayran kalacağı bir dekorasyon temasına uygun olarak düzenliyoruz. Pürüzsüz ve üstün kaliteli boyama işlemlerimiz istediğiniz süre içinde tamamlanmaktadır. Aradığınız ortamı oluşturmamız için bizlere iletişim numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Alanında Tecrübeli Ekibimiz

Gerekli özen ve inceliğin sağlanması gereken işlerden olan boya, badana gibi tadilat işleri uzman ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Tecrübeli çalışanlarımızın önceden çıkardığı işlerin olumlu dönütleri, sizler için yapacağımız işleri bir adım öteye taşıyan bir motivasyon oldu. Boya tadilatının yapılmasını istediğiniz mekanları titizlikle renklendirirken sizlerin de fikirlerini alıyoruz. Ayrıca ortamın aldığı ışık, boyanacak yüzeyin yapısı, seçilen rengin eşyalarla uyumu gibi birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz.

Uzmanlarımızla yapacağınız görüşmede sizlere verdiğimiz öneriler ve gerekli bilgilendirmelerin yanında ortamda yapılacak başka tadilat işleri varsa onları da sizler için onarabiliriz. Asev mimarlık bünyesinde boya yapılacak yüzeyde yer alan hasarlar veya pürüzler ekibimiz tarafından düzeltilerek sizlere maksimum hizmet sunulur.

Hotline
+905444930136