ASEV MİMARLIK

Hakkımızda

Hayallerinizi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda her projeye yenilikçi ve modern izler taşıyan ekibimiz, gelişime açık, yüksek performanslı çalışma prensibi ile sizlere hizmet vermek için burada. Aklınızdaki tasarım, sağlamak istediğiniz fonksiyonlar ve belirlediğiniz bütçe, aradığınız her kriter bizim kalemimizde. Bünyemizdeki mimar ve mühendislerle aradığınız projeyi oluşturuyor ve her geçen gün portfolyomuza modern bir yapı daha bırakıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimiz, sizler için kullanışlı ve estetik mimariler oluşturabilir, tamamen sizi yansıtan bir alan oluşturabilir, tadilat ya da dekorasyon yaptırmak istediğiniz yapılar için bizden yardım alabilirsiniz. Yılların verdiği bilgi birikimi ile isteklerinizi en iyi şekilde ve istediğiniz zaman yerine getirmek için buradayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önceliklidir.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ…

Bizleri tercih eden kıymetli müşterimilerimize kaliteli hizmet ve yenilikçi fikirlerimizle eşsiz tasarımlar sunuyoruz. Bünyemizde çalışan meslek grupları, Asev mimarlığın ekip ruhunu ve uyumluluğunu yansıtır. İşini severek yapan ve müşteri memnuniyetini gözeten, alanında uzman mimar ve mühendislerimiz, mimari kültüre değer katan işlere imza atıyor.

Karşılıklı güven, dakiklik, yenilikçilik, modernizm, gelişime açıklık en önemli ilkelerimizdendir ve biz yaptığımız her projede bu ilkelere bağlı kalırız. Asev mimarlık, modern teknolojinin gösterdiği yöntemlerle hayalinizdeki yapıyı tasarlıyor. Sadece çizim ve yapım gibi birimlerle değil, tadilat veya dekorasyon gereken alanlarda da aradığınız hizmeti sağlıyoruz. Ülke çapında öne çıkan tadilat ve dekorasyon işlemlerimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için firmamız Asev mimarlık bünyesinde özenle yapılır.

Yüksek çalışma standartlarımız ile en çok tercih edilen şirketlerden olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Siz de geleceğinizi istediğiniz şekilde şekillendirmek için bizimle bu yola çıkabilirsiniz.

DEĞERLERİMİZ…

Sizlere hizmet ederken uyduğumuz ve ödün vermeyeceğimiz ilkeler bizlere projelerimizde yol gösteriyor. Başladığımız projelerde yapabileceklerimiz, almak istediğiniz verim ve değerli müşterilerimizin memnuniyeti için bizler için büyük bir önem taşır. Bizler;

  • Büyüyen altyapı ve gelişen dünya teknolojisini kaliteli fikirlere entegre ederiz.
  • Tasarımımızda bütçenize uygun düzenlemeler yaparak tüm birimleri izle sizlerin beğenisini kazanmayı hedefleriz.
  • Sadece tasarım değil ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir hasarlı alan için bünyemizdeki uzman çalışanlarla tadilat hizmeti sunarız.
Hotline
+905444930136